Nabożeństwa majowe

1 maja 2020

Rozpoczęliśmy miesiąc maj - poświęcony Maryi. Przez wstawiennictwo Maryi módlmy się o potrzebne łaski dla naszych rodzin oraz o ustanie epidemii.

Ze względu na stan epidemii nabożeństwo majowe przeżywajcie w domu. Na stoliku postawcie krzyż, świece, figurkę lub obraz Matki Bożej i za pośrednictwem mediów lub indywidualnie odmówcie litanię Loretańską.

Przypominam, aby w waszych indeksach wasze uczestnictwo we Mszy Świętej niedzielnej, także duchowe (poniżej zostały opisane warunki uczestnictwa duchowego), czy też nabożeństwa majowe zgodnie z prawdą podpisywali tylko wasi rodzice.

W trosce o wasze zdrowie i bezpieczeństwo nie zapomnijcie o trosce o życie duchowe, aby trwać w łasce uświęcającej, poprzez skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania (Sakrament ten sprawowany jest w naszej parafii w ciągu tygodnia przed lub w trakcie Mszy Świętej rano i wieczorem).