Ogłoszenie - Dzienniczek duchowy

28 kwietnia 2020

Drogie kandydatki i drodzy kandydaci do sakramentu bierzmowania.

W tym trudnym czasie epidemii proszę wszystkich kandydatów o założenie zeszytu w ramach formacji - przygotowania do bierzmowania w naszej parafii. Zeszyt powinien mieć minimum 32 kartki (w kratkę lub w linię).

Ten notatnik będzie wam służył w przygotowaniach. A po ustaniu epidemii w czasie spotkania indywidualnego wraz z rodzicem, będzie on poświadczeniem wobec księdza waszego domowego przygotowania.

Na początku zeszytu proszę o zapisanie pierwszego tematu lub nagłówka: "Wielki Tydzień i Święta Zmartwychwstania Pańskiego w roku 2020". A następnie opisanie w jaki sposób przeżyliście minony Wielki Tydzień i Święta Zmartwychwstania Pańskiego w tym czasie epidemii w waszym domu (tzn. czy wysłuchaliście rekolekcji wielkopostnych, czy uczestniczyliście w drodze Krzyżowej w domu, jak wyglądało uczestnictwo w Mszach Świętych w domu, jak przeżywaliście Triduum i Święta w domu).