XXIII Niedziela Zwykła - 8 września 2019r.

8 września 2019

1. Jutro o godz. 18.00 Msza św. ku czci Ducha Św. i adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św.

2. W najbliższą sobotę 14. IX w liturgii Kościoła święto Podwyższenia Krzyża Św.

W tym dniu na lotnisku pod Włocławkiem odbędzie się ogólnopolskie spotkanie modlitewne pod hasłem „POLSKA POD KRZYŻEM” W ostatnim czasie doświadczamy wielu ataków na Kościół i nasz naród.

Z naszej parafii organizujemy wyjada autokarowy na to spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 6.00 sprzed kościoła. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii do Mszy św. wieczorowej w poniedziałek.

W tym dniu w naszym kościele również będziemy modlić się za Polskę i Kościół.

O godz. 17.30 modlitwa różańcowa a po Mszy św. wieczorowej droga krzyżowa wokół świątyni zakończona pod krzyżem misyjnym.

3. W piątek 13 września kolejne nabożeństwo fatimskie i różaniec ulicami naszego miasta.

4. Za tydzień w 3 niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych .

5. 21 września w sobotę z par. Goźlin o godz. 7.30 wyrusza piesza pielgrzymka do Góry Kalwarii, do grobu bł. Stanisława Papczyńskiego. Zapisy w zakrystii – wpisowe 10 zł.