XXII Niedziela Zwykła - 1 września 2019 r.

1 września 2019
  1. Dzisiaj od godz. 19.00 do 21.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi przed I piątkiem miesiąca i rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
  1. Jutro o godz. 8.00 Msza św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
  1. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek miesiąca i I sobota miesiąca. W czwartek o godz.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. W I piątek i w I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.
  1. W najbliższy piątek o godz. 16.30 odbędzie się pierwsza po wakacjach próba scholi dziecięcej, na którą zaproszone są wszystkie chętne dzieci do śpiewania.Również po wakacjach wznawia spotkania chór parafialny, który zaprasza na spotkania dorosłych i młodzież w środy o godz. 19.00.
  1. MGOK zaprasza na koncert pt. „Mazowsze w sercu Wolnej i Niepodległej”, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory polskiej literatury muzycznej w wykonaniu artystów Mazowieckiego Teatru Muzycznego z Warszawy. Koncert odbędzie się 4 września o godz 19.00 w MGOK.
  1. Za tydzień 8 września przeżywamy święto Narodzenia NMP ( zwane świętem Matki Bożej siewnej) W tym dniu po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla kandydatów do sak. bierzmowania.
  1. Od września wznawia spotkania grupa modlitwy kontemplacyjnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy pragną modlić się słowem Pisma Świętego. Spotkania odbywają się w piątki po Mszy św. wieczorowej w sali na plebanii. Szczegóły na plakatach przed wejściem do kościoła.