XXI Niedziela Zwykła - 25 sierpnia 2019 r.

25 sierpnia 2019
  1. W poniedziałek, 26 VIII będziemy przeżywali Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Dziękujemy Bogu za przedziwną pomoc i opiekę nad naszym narodem. Msze św w naszym kościele o godz: 7.00, 10.30 i 18.00;
  1. Za tydzień I niedziela miesiąca. O godz. 10.00 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. O godz. 10.30 Msza św. w intencji Ojczyzny i obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Po Mszy św. przemarsz do parku miejskiego, odczytanie Apelu Pamięci i śpiew pieśni patriotycznych.
    W kościele zmianka dla kół różańcowych, a o godz. 12.30 Msza św., podczas której zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne przed nowym rokiem szkolnym.
    Dzieci zapraszamy w strojach pierwszo- komunijnych.
    Od najbliższej niedzieli wracamy do porządku Mszy św. z przed wakacji.
  1. Konferencja chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych przed sak. chrztu św. udzielanym we wrześniu i październiku odbędzie się w sobotę 7 IX o godz. 19.00 i w niedzielę 8 IX o godz. 17.00;
  1. W Garwolinie powstaje Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych. Szczegóły na plakacie.
  1. W ostatnim tygodniu zostały zakończone prace przy układaniu kostki brukowej przed bramą główną i bocznych alejkach naszego cmentarza. Zostało ułożone 438 m2

Kosztorys wykonanych prac:

Ułożenie kostki : 43.800

krawężniki wąskie 6.900

krawężniki szerokie  575

całość inwestycji 51.275 zł.

Wykonana inwestycja spowodowała zadłużenie naszej parafii.

Składamy podziękowanie za dzisiejsze ofiary na prace remontowe w naszej świątyni.

Na jesieni planujemy jeszcze wymianę wszystkich drzwi wejściowych w naszym kościele.