XVII Niedziela Zwykła - 28 lipca 2019 r.

28 lipca 2019
  1. Dzisiaj od godz. 20.00 do 21.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja  oraz okazja do spowiedzi przed I piątkiem miesiąca.
    Dzisiaj także o godz. 21.00 w MGOK  projekcja filmu pt. „Chata”.  Ilość miejsc siedzących jest ograniczona, warto zabrać ze sobą rozkładane krzesło.
  1. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.00. Również w tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.
    Za tydzień I niedziela miesiąca, o godz. 10.30 modlitwy za zmarłych  polecanych w wypominkach, adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych.
  1. 3 sierpnia z par. Wilga wyrusza 39. Podlaska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę . Wzorem lat ubiegłych w czasie trwania pielgrzymki od 3 sierpnia Msze św. wieczorowe będą odprawiane o godz. 20.00 z rozważaniem pielgrzymkowym, 10 różańca, zakończone Apelem Jasnogórskim.
  1. Od wielu lat sierpień przeżywany jest jako miesiąc abstynencji od napojów alkoholowych - czynimy to z powodów religijnych i patriotycznych, gdyż w tym miesiącu wypada wiele świąt i rocznic patriotycznych.
  1. W dniu jutrzejszym ks. Łukasz kończy miesięczną pomoc duszpasterską w naszej parafii. Za gorliwą i sumienną posługę kapłańską składamy serdeczne podziękowanie. Dzielimy się informacją, że dnia 24 czerwca br. ks. Łukasz obronił pracę doktorską na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gratulujemy zdobytej wiedzy.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na prace remontowe prowadzone w naszej parafii. Informujemy że w mienionym tygodniu zakończyły się prace remontowe w naszej w zakrystii naszego kościoła. Zostały odnowione ściany,  wymieniony sufit i oświetlenie w jednej z zakrystii. Koszt wykonanych prac: materiał + robocizna 7,272 zł.