XIII Niedziela Zwykła - 30 czerwca 2019 r.

30 czerwca 2019
  1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 z okazją do spowiedzi.
  1. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00.
    W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobotę miesiąca, nabożeństwa wynagradzające połączone z Mszą św. rano i wieczorem.
    Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracja i procesja po Mszy św. o godz. 11.00  (zapraszamy dzieci w strojach komunijnych) oraz modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy VIII o godz. 10.30.
  1. W miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu, Msze św. w niedzielę i święta odprawiane będą o godz: 7.00, 9.00, 11.00 i 19.00.
    W  wakacje spowiedź w dzień powszedni przed Msza św.
  1. 2 lipca wypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Kodeńskiej - w tym dniu w sanktuarium w Kodniu przeżywany jest Diecezjany Dzień Chorego.
  1. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 i w niedzielę o godz. 17.00 w sali parafialnej odbędzie się konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych przed sak. chrztu św. udzielanym w lipcu i sierpniu.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Informujemy, że w tym miesiącu będzie ułożona kostka brukowa na wszystkich alejkach bocznych po lewej stronie od bramy oraz przed bramą wejściową na cmentarz.
  1. W lipcu w naszej parafii w pracy duszpasterskiej będzie pomagał ks. Łukasz Pawluk. Życzymy dobrego samopoczucia i dobrych wspomnień sprzed dwóch lat.