XII Niedziela Zwykła - 23 czerwca 2019 r.

23 czerwca 2019

1. Trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała, procesja wokół kościoła po Mszy św. wieczorowej, a zakończenie w czwartek poświęceniem wianków, ziół i kwiatów.
  1. W poniedziałek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę modlitewną O. Pio, adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie w sali. Jutro 24 VI Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, patrona ks. prałata Jana Jaworskiego, któremu życzymy dużo Bożego Błogosławieństwa i opieki swojego patrona.
  1. W najbliższy piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, - w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek  po Mszy św.  wieczorowej  spisanie aktów chrztu.
  1. W sobotę, 29 VI uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu szczególnie modlimy się za papieża Franciszka.
  1. W najbliższą niedzielę po mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.