Uroczystość Zesłania Ducha Św. - 9 czerwca 2019 r.

9 czerwca 2019
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert w wykonaniu harcerzy promujący płytę "Ad Mariam Europa". Po każdej Mszy św. można dzisiaj nabyć płytę jako wsparcie dla harcerzy udających się na wspólną wędrówkę przez Włochy do Rzymu skautów całej Europy.
  1. W poniedziałek święto NMP - Matki Kościoła, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.
  1. W najbliższy czwartek 13  VI kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. W tym miesiącu naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Grzegorz Koc – diecezjany duszpasterz kół różańcowych. O godz. 17.00 w kościele przewidziana jest konferencja dla wszystkich kół różańcowych naszej parafii, a o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie ulicami naszego miasta.
  1. W najbliższą niedzielę w liturgii przeżywamy Uroczystość Trójcy Św.
  1. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Pratulina na Jerycho Młodych w najbliższą środę o godz. 16.30 w sali parafialnej.
  1. Za dziesięć dni uroczystość Bożego Ciała, prosimy o wcześniejsze przygotowanie ołtarzy.