Wniebowstąpienie Pańskie - 2 czerwca 2019 r.

2 czerwca 2019

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele odprawiane są w dzień powszedni po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 17.40.

2. Dzisiaj włączamy się w ogólnopolską zbiórkę ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Ministranci rozdają przed kościołem okolicznościowe foldery o tej świątyni. Dzisiaj mija 40 rocznica historycznej I pielgrzymki Ojca św Jana Pawła II do naszej Ojczyzny oraz Mszy św. odprawianej na placu zwycięstwa w Warszawie.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.

Również w tym tygodniu I piątek miesiąca -  nabożeństwa wynagradzające połączone z Msza św. rano i wieczorem.

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.