VI Niedziela Wielkanocna - 26 maja 2019 r.

26 maja 2019
  1. Za tydzień w liturgii Kościoła będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w piątek rozpocznie się nowenna do Ducha Św.
  1. 31 maja wypada święto Nawiedzenia NMP – w naszej parafii jest to dzień odpustu, który przeżywamy w dniu dzisiejszym. W tym dniu kończymy nabożeństwa majowe.
  1. 1 czerwca, w sobotę, rozpoczynamy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie odprawiane są po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 17.40.
    W tym dniu wypada I sobota miesiąca, nabożeństwa wynagradzające po Mszy św. rano i wieczorem.
  1. Najbliższa niedziela to I niedziela miesiąca, o godz. 10.00 modlitwy za zmarłych z dzielnicy VII, adoracja i procesja oraz spotkanie dla kół różańcowych.
    Dzieci z kl. III zapraszamy w strojach komunijnych.
    W tym dniu przeżywamy Święto Dziękczynienia, ofiarą do puszki wspieramy budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  1. 15 i 16 czerwca w Krakowie- Łagiewnikach odbywa się spotkanie grup modlitwy O. Pio. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd o godz. 13.00, koszt wyjazdu 80 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. W dniu wczorajszym młodzież i dzieci z naszej parafii brali udział w dekanalnej parafiadzie w par. Warszawice i zajęły drużynowo I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa, a opiekunom tych dzieci serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.
  1. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary na prace remontowe w naszej parafii.
    Jednocześnie informujemy, że na przełomie czerwca i lipca będą prowadzone prace na wszystkich alejkach bocznych na cmentarzu parafialnym po stronie lewej od głównego wejścia oraz w wejściu głównym przed bamą wjazdową. Przybliżony koszt tych prac to ok. 50 tys. zł.