V Niedziela Wielkanocna - 19 maja 2019 r.

19 maja 2019
  1. W czwartek, 23 maja, o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę modlitewną O. Pio a po Mszy św. adoracja połączona z nabożeństwem majowym.
  1. W sobotę 25 maja grupa dzieci pierwszokomunijnych udaje się na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w miejscowości Kałków Godów oraz na św. Krzyż w Górach Świętokrzyskich. W autokarze jest 12 wolnych miejsc. Kto z parafian chciałby się udać, można zapisać się w zakrystii.
  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę  maja, będziemy w naszej parafii przeżywali doroczny odpust ku czci Nawiedzenia NMP. W tym roku suma odpustowa odprawiana o godz. 12.00 będzie połączona z jubileuszem 25 -lecia kapłaństwa ks. Tomasza Paśniczka – tutejszego parafianina. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
  1. Również za tydzień w naszej ojczyźnie odbywają się wybory do parlamentu europejskiego, zachęcamy do wzięcia udziału.
    W tym dniu wypada Dzień Matki  - pamiętamy w modlitwie, by wyrazić  wdzięczność naszym mamom, tym żyjącym jak i zmarłym.