Poniedziałek Wielkanocny - 22 kwietnia 2019 r.

22 kwietnia 2019
  1. Trwa oktawa uroczystości zmartwychwstania Pańskiego. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    Nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona jest z Mszą św. wieczorową.
  1. Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia w Kościele.
    Za tydzień o godz. 15.00 w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
    Z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego w MGOK w Pilawie będzie wyświetlony nowy film o Miłosierdziu Bożym pt. MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE w trzech seansach o godz. 15.00,  17.00  i 19.00. Bardzo polecamy ten film i zachęcamy do jego obejrzenia. Film między innymi odpowiada na pytanie: co łączy całun turyński i cudowny obraz Miłosierdzia Bożego?
    Bilety do nabycia przed wejściem do sali kinowej.
  1. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie udzielany sak. chrztu św. - spisanie aktów w najbliższy piątek po Mszy św. wieczorowej.
  1. W najbliższą środę z grupą naszych parafian udajemy się na samolotową pielgrzymkę do grobu ojca Charbela w Libanie. Parafian prosimy o modlitwę i sami obiecujemy modlitwę przy grobie ojca Charbela.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie młodzieży gimnazjalnej za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznej i grobu Pana Jezusa.
  1. Uczniowie kl. IV rocznicę I komunii św. będą przeżywali w niedzielę 19 maja o godz 10.30.