XXIV Niedziela Zwykła - 16 września 2018 r.

16 września 2018
  1. Dzisiaj z racji X rocznicy powstania grupy modlitewnej O. Pio ministranci przed kościołem rozdają obrazki z wizerunkiem O. Pio i modlitwą za Jego wstawiennictwem.
  1. We wtorek 18 IX święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Na Mszy św. o godz. 18.00 uroczyste rozpoczęcie przygotowania do sak. bierzmowania.
    21 IX święto św. Mateusza Ewangelisty.
  1. W zakrystii można zapisać się na pielgrzymkę do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii w najbliższą sobotę. W tym roku pielgrzymi pieszo wyruszają z Goźlina do Sobień Jezior, skąd dalej udadzą się autokarem ze względu na remont drogi. Szczegóły pielgrzymki przy zapisie.
  1. W najbliższy czwartek grupa naszych parafian udaje się na pielgrzymkę do grobu ojca Dolindo w Neapolu i Pompei. Prosimy o modlitwę i sami zapewniamy o modlitewnym wsparciu w tych szczególnych miejscach.
  1. Konferencje dla narzeczonych przygotowujących się do sak. małżeństwa odbywają się w naszej parafii w sesji jesiennej w październiku i w sesji wiosennej w marcu. Pierwsze spotkanie w tym roku 6 X 2018 o godz. 19.00 w sali parafialnej.
  1. 6 października 2018r. na PGE Narodowy w Warszawie odbędą się rekolekcje pod hasłem „STADION MŁODYCH - włącz pełnię wiary”. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła, modlić się i wielbić Boga. Dziś ludzie szukają wzorców, dlatego pragniemy przedstawić najlepszy z możliwych wzorów, Jezusa Chrystusa. Szczegóły wyjazdu u ks. Marcina.
  1. Skauci Europy działający przy naszej parafii zapraszają chętne dziewczynki i chłopców w wieku 9 – 11 lat na zbiórki 1. i 2. Gromady Pilawskiej. Szczegóły na stronach: 1.Gromada Pilawska (dla chłopców); 2 Gromada Pilawska (dla dziewcząt).