Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela - 24 czerwca 2018r.

24 czerwca 2018
  1. Od dnia wczorajszego rozpoczął się czas wakacyjnego odpoczynku. Przypominamy, że wakacje to czas wolny od szkoły, ale nie od spotkań z Bogiem i obowiązków religijnych.
  2. W dniu jutrzejszym planowane jest rozpoczęcie prac związanych z wymianą dachu na naszym kościele na blachę TYTAN-CYNK. Osoby, które były zainteresowane pozostałościami po remoncie dachu i wcześniej się zgłosiły do parafii zapraszamy po ich odbiór od najbliższego wtorku.
  3. W miesiącu lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele w naszym kościele o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00.
  4. W czasie wakacji spowiedź w dni powszednie przed Mszami Świętymi.
  5. W piątek 29 czerwca uroczystość dwóch wielkich Apostołów św. Piotra i Pawła. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie biskup pomocniczy naszej diecezji ks. bp. Piotr Sawczuk - otoczmy Go naszą modlitwą. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Adoracja, procesja i zmianka dla kół różańcowych po Mszy o 11:00.  O godz. 10:00 modlitwy za zmarłych z dzielnicy VIII.
  7. Za tydzień w niedzielę o godz. 17.00 konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych przed sakramentem chrztu świętego, który będzie udzielany w miesiącu lipcu i sierpniu.
  8. Za tydzień w niedzielę po Mszy wieczorowej od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  9. Dziękujemy scholi dziecięcej naszej parafii za piękny śpiew podczas Mszy Swiętych o godz. 12:00 w niedzielę w ciągu roku. W ramach podziękowania we wtorek odbędzie się ognisko, wyjazd spod plebanii o godz. 15:00.  Jeżeli  pogoda nie dopisze, zapraszamy dzieci śpiewające w scholii na Plabanię na godz. 15:00
  10. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary przeznaczone na wymianę dachu na naszym kościele.
  11. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi ks. prałat Jan życzymy mu obfitości Bozych darów na każdy dzień życia.