IX Niedziela Zwykła - 3 czerwca 2018 r.

5 czerwca 2018
  1. Dzisiaj włączmy się w ogólnopolską zbiórkę ofiar do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  1. Trwa oktawa Ur. Bożego Ciała, codziennie po Mszy św. wieczorowej procesja wokół naszej świątyni. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków ziół i kwiatów i Msza św. w intencji mieszkańców Pilawy z racji poświęcenia pól.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa ( w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  1. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00.
  1. Trwa nowenna do Ducha Św. przed sak. bierzmowania, który będzie udzielony naszej młodzieży 11 czerwca przez ks. bp. Piotra Sawczuka.
  1. W sobotę, 9 czerwca, w naszej diecezji centralne uroczystości obchodów 200-lecia istnienia diecezji z udziałem Episkopatu Polski. Główne uroczystości odbędą się w Siedlcach w najbliższą sobotę o godz. 10.00, na które organizujemy wyjazd autokarowy. Osoby chętne mogą się zapisywać w zakrystii.
  1. Za tydzień, w niedzielę, o godz. 10.30 uczniowie kl. IV będą przeżywali rocznicę I komunii św. W najbliższy czwartek o godz. 19.15 spotkanie organizacyjne w kościele.
  1. W sobotę 9 VI o godz. 9.00 spowiedź dla kandydatów do sak. bierzmowania, a o godz. 9.30 dla uczniów kl. IV.
  1. Dziękujemy harcerzom działającym w naszej parafii za zorganizowanie 1 czerwca gry miejskiej dla dzieci z naszego miasta.