IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza - 22 kwietnia 2018r.

22 kwietnia 2018

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w całym Kościele.

2. Jutro 23 IV przeżywamy Uroczystość Św. Wojciecha głównego patrona Polski, a w środę 25 IV wspomnienie św. Marka. Jutro także o godz. 17.00 w sali parafialnej spotkanie grupy O. Pio a o godz. 17.30 modlitwa różańcowa w kościele przez wstawiennictwo św. O. Pio i adoracja.

3. W sobotę, 28 kwietnia, w Niepokalanowie w 100 rocznicę śmierci O. M. Kolbego odbędzie się dzień modlitw za kapłanów organizowany przez apostolat MARGARETKA. Szczegółowy program spotkania wywieszony w gablocie przed kościołem.

4.Spisanie  aktów chrztu w piątek po Mszy św. wieczorowej przed sak. chrztu udzielanym w najbliższą niedzielę o godz. 10.30.

5. W środę, 25 kwietnia, grupa naszych parafian udaje się na pielgrzymkę do Ziemi Św. Prosimy o modlitwę i sami zapewniamy o modlitwie w tym szczególnym miejscu.

6. Z naszej parafii planowany jest wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży do Lednicy w dniach 01 - 03 czerwca 2018 r. Koszt wyjazdu 90 zł. Zapisy do 14 maja u ks. Marcina.