V Niedziela Wielkiego Postu - 18 marca 2018 r.

18 marca 2018
  1. Dzisiaj przed kościołem kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez młodzież z ośrodka szkolno-wychowawczego w Trzciance k/Wilgi.
  1. Juro 19 marca będziemy przeżywali uroczystość św. Józefa – patrona mężów i ojców chrześcijańskich rodzin, także patrona dobrej śmierci. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
    O godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez  grupę O. Pio a po Mszy Św.  modlitwa adoracyjna przed Najświętszym  Sakramentem.
  1. W najbliższy czwartek rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prosimy rodziców o pomoc w dotarciu dzieci do kościoła.
  1. W najbliższą sobotę odbędzie się w Siedlcach spotkanie młodzieży z całej diecezji. Zapisy na wyjazd do wtorku u ks. Marcina.
  1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Przed Mszą  św. o godz 12.00 procesja z palmami wokół naszego kościoła. W tym dniu po Mszy św. wieczorowej Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Zachęcamy do licznego udziału. Wzorem lat ubiegłych krzyż będą nieśli przedstawiciele różnych wspólnot, ruchów stanów i zawodów. Teksty rozważań będzie można odebrać już od środy w zakrystii.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. Ze względu na Niedzielę Palmową wypadającą 25 marca Uroczystość Zwiastowania została liturgicznie przeniesiona na  9 kwietnia – w tym dniu odbędzie się duchowa adopcja dziecka poczętego.
  1. Konferencje dla narzeczonych w cyklu wiosennym rozpoczną się w sobotę 7 kwietnia o godz. 19.00.
  1. 23 marca o godz. 21.00 w par. Sobienie Jeziory organizowana jest nocna Droga Krzyżowa. Szczegóły udziału na plakacie przed wejściem do kościoła.