XXXIII Niedziela Zwykła - 19 listopada 2017 r.

19 listopada 2017
  1. Trwając w listopadowej pamięci o zmarłych, dzisiaj o godz. 10.00 modlimy się zmarłych polecanych w wypominkach z dzielnicy 5. i 6. a za tydzień z 7. i 8.
  1. 22 listopada wypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii – męczennicy rzymskiej, patronki organistów chórów kościelnych i scholi. W tym dniu módlmy się za naszego pana organistę i chóry śpiewające w naszej parafii.
  1. 23 listopada, w czwartek, o godz. 17.30 różaniec, a po Mszy św. modlitwa adoracyjna przez wstawiennictwo św. O .Pio.
  1. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do sak. bierzmowania w kościele, a o godz. 12.00 Msza św. z racji 50- lecia sak. małżeństwa dla jubilatów z całej gminy Pilawa.
  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego,  przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia.
  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, będzie udzielany sak. chrztu św. Spisanie aktu chrztu w piątek po Mszy św. wieczorowej.
  1. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 oraz okazja do spowiedzi.