XXXII Niedziela Zwykła- 12 listopada 2017 r.

12 listopada 2017
  1. Dzisiaj włączamy się w ogólnopolską zbiórkę ofiar do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.Dzisiaj także po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla kandydatów do sak. bierzmowania.
  1. Jutro, 13 listopada, o godz. 18.00 Msza ku czci Ducha Św. i adoracja prowadzona przez Odnowę w Duchu Św.
  1. Trwając w listopadowej zadumie, zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych: dzisiaj o godz. 10.00 modlimy się za zmarłych z dzielnicy III i IV a za tydzień - z dzielnicy V i VI polecanych w wypominkach.
  1. Dach naszego kościoła przecieka  w kilku miejscach. W związku z tym zapraszam w najbliższą sobotę, 18 listopada, na godz. 15.00 wszystkich: dekarzy, cieśli i zainteresowanych służących radą w ocenie dachu naszego kościoła na krótkie spotkanie.
  1. Ochotniczej Straży Pożarnej i policji z Pilawy składamy serdeczne podziękowanie za zorganizowanie  1 listopada dodatkowego parkingu w okolicy cmentarza, co usprawniło parkowanie i wyjazd samochodów w uroczystość Wszystkich Świętych.