XXXI Niedziela Zwykła - 5 listopada 2017 r.

5 listopada 2017
  1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych, w tym okresie polecamy Bogu naszych zmarłych, szczególnie na Mszy św. wieczorowej oraz podczas procesji różańcowej na cmentarz.
  1. W najbliższą sobotę, 11 listopada, podczas Mszy św.  o godz. 10.30 będziemy się modlić w intencji Ojczyzny oraz ks. Marcina - sobotniego solenizanta.
  1. Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa zaprasza wszystkich mieszkańców na gminne obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w sobotę, 11 listopada, w Trabkach. Uroczystość rozpocznie się Mszą w intencji Ojczyzny o godz. 13.00 w Trąbkach. Po Mszy św koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru Miasta Garwolin oraz Orkiestry Dętej z Trąbek.
  1. Za tydzień po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla kandydatów do sak. bierzmowania w kościele.  W tym samym czasie w sali parafialnej będzie wyświetlany film pt. „Niebo istnieje naprawdę". Zapraszamy na rodzinne oglądanie filmu.
  1. Za tydzień w całym Kościele powszechnym będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.