XI Niedziela Zwykła - 18 czerwca 2017 r.

18 czerwca 2017
  1. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała, w najbliższy czwartek zakończenie na Mszy św. wieczorowe oraz poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - w tym dniu nie obwiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz 7.00 i 18.00. Tego dnia darem modlitwy wspierajmy naszych ojców.
  1. W sobotę, 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.  W tym dniu o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę O. Pio, a po Mszy św. spotkanie w sali parafialnej.
  1. W najbliższy czwartek o godz. 15.30 Msza św. z racji zakończenia gimnazjum przez uczniów kl. III , a w piątek, 23 czerwca, o godz. 8.00 Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego.
  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, będzie udzielany sak. chrztu św. Spisanie aktów w piątek po Mszy św. wieczorowej.
  1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na sierpniową pielgrzymkę do Zakopanego – Krzeptówek.