Niedziela Bożego Miłosierdzia - 23 kwietnia 2017 r.

23 kwietnia 2017
  1. Dzisiaj wraz z całym Kościołem powszechnym przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna 73 Tydzień Miłosierdzia. Zgodnie z apelem ks. bp. z ubiegłej niedzieli ofiarą do puszek włączamy się w ogólnopolską zbiórkę na pomoc poszkodowanej Syrii.
  1. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św., podczas której ks. bp. poświęci kaplicę Miłosierdzia Bożego – od jutra spowiedź tylko w kaplicy w nowych konfesjonałach.
  1. Jutro uroczystość św. Wojciecha – gł. patrona Polski, a we wtorek wspomnienie św. Marka Ewangelisty.
  1. W poniedziałek o godz. 17.00 rozpocznie się w sali parafialnej comiesięczne spotkanie grupy modlitewnej o. Pio, a o godz. 17.30 różaniec i Msza św. z modlitwa do o. Pio.
  1. Za tydzień, w niedzielę, o godz. 12.00 Msza św. w intencji OSP z Pilawy i gminne obchody Dnia Strażaka.
  1. Sak. chrztu św. będzie udzielany za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30, a spisanie aktów we wtorek po Mszy w. wieczorowej.
  1. Również za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca po mszy św. wieczorowej będzie wyświetlony film pt. "ZMARTWYCHWSTAWAŁY" – potężny rzymski trybun otrzymuje zadanie wyjaśnienia tajemnicy, co się stało z Jezusem kilka tygodni po ukrzyżowaniu.
  1. Od kilku tygodni coraz częściej w naszej świątyni występuje chór parafialny i ma coraz bogatszy repertuar – mieliśmy okazję słuchać go podczas Triduum Paschalnego. Zachęcamy naszych parafian do włączenia się w szeregi tego chóru. Próby odbywają się raz w tygodniu w środy po Mszy św. wieczorowej. https://pl-pl.facebook.com/chor.pilawa/