Spotkanie Młodzieży - Warszawice 20.11.2015

26 listopada 2015

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 20 listopada w parafii Warszawice odbyło się dekanalne spotkanie młodzieży. Rozpoczęło się ono wspólną Mszą Świętą.

W homilii ks. Artur Suska (wikariusz parafii) odwołał się do ewangelicznej sceny 8 błogosławieństw, która odgrywa znaczącą rolę w życiu i powołaniu młodego człowieka. Po zakończonej Mszy Świętej młodzież miała okazję porozmawiać przy wspólnej herbacie i cieście, po czym wysłuchać konferencji na temat Eucharystii wygłoszonej przez ks. Michała Chojeckiego. Wieczorne spotkanie młodych zakończyło się wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu, odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz przekazaniem kopii obrazu Matki Bożej Salus Populi Romani do naszej parafii.